Jak fungují Sdílny?

 

Propojujeme ty, kteří chtějí předat své znalosti a dovednosti s těmi, kteří se je chtějí naučit. Ať už  jde o kurzy vaření, práce se dřevem nebo vyšívání, najdeme vhodné prostory a uspořádáme workshop. Zajistíme všechen potřebný materiál i pronájem, takže se ani lektoři ani účastníci nemusejí o nic starat. Rozsah i délka kurzů se odvíjí podle deného tématu a podle potřeb lektora - některá Sdílna může být v malém kruhu pár lidí a trvat jen hodinu, jindy zas může jít o odpolední přednášku před větší skupinou. Pro lepší představu si můžete prohlédnout také naši FOTOGALERII.

 

Vše se odehrává na dobrovolné bázi. Věříme, že že předávání zkušeností z jedné generace na druhou má především přinášet radost ze sdílení. 

 

Pokud byste měli Vy sami nebo někdo z Vašeho okolí zájem předat ostatním své dovednosti, neváhejte nám NAPSAT. Konkrétní podobu Vaší Sdílny s Vámi probereme a přizpůsobíme Vašim možnostem.

 

Pokud chcete Sdílny navštívit jako účastník, aktuální informace se dozvíte na stránkách v sekci AKCE a na našem FACEBOOKU.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte OBRÁTIT.

 

Vrátit se zpět na stránku O NÁS.